Svatební agentura

Svatební agentura >> Perfektní svatba

Perfektní svatba

Chcete, aby Vaše svatba byla jednoduše perfektní? Prohlédněte si výhody, které Vám přináší organizace svatby s využitím svatební agentury Perfektní svatba. Kontakt na svatební agenturu Perfektní svatba naleznete zde. Můžete si také prohlédnout vybrané reference ze svateb, realizovaných v poslední době.

A co o agentuře Perfektní svatba říkají klienti?

Vybraná svatební reference – Díky agentuře Perfektní Svatba a hlavně díky skvělé paní Kapalínové, jsme si náš svatební den skvěle užili. A není to pouze svatební den, za který bychom tu dnes chtěli poděkovat, ale za celé přípravné období, kdy jsme zařizovali spoustu věcí a paní Dana Kapalínová nám byla vždy velmi ochotně nápomocna a bez jejích skvělých rad bychom se určitě neobešli :) Zařídila prostě vše na co jsem si jen vzpomněla, doporučila ty nejlepší dodavatelé, dávala skvělé rady a tipy a vždy vše řešila s citem a porozuměním pro nastávající nevěstu :) Samotný náš svatební den byl jako pohádka, všechno klaplo na jedničku díky skvělému týmu, který se o nás staral. Nepocítili jsme žádné nervy, žádný stres, cokoliv jsme já, můj manžel nebo někdo ze svatebčanů potřebovali, o vše se skvělý tým z Perfektní svatby postaral. Díky tomu panoval po celý svatební den klid, harmonie a láska a my jsme se báječně bavili :) Naše svatba byla prostě PERFEKTNÍ :) DĚKUJEME!! Pavlína a Petr Trappovi

Fotogalerie svatby Pavlíny a Petra.

Tagy: svatební agentura perfektní svatba, perfect wedding, organizace svatby, svatba na klíčPortál svatební agentura vyrobila svatební agentura Perfektní svatba, © Svatební agentura 2009 - 2011, Perfektní svatba s.r.o.