Svatební agentura

Svatební agentura >> Naši dodavatelé >> Svatební kytice a dekorace

Svatební kytice a dekorace

Na našem webu svatební agentura cz jsme pro Vás připravali seznam vybraných dodavatelů svatebních kytic a dekorace. Objednejte si prostřednictvím našeho webu prohlídku či schůzku u dodavatele a získejte slevu minimálně 5 procent oproti standardním cenám.

Fashionflowers – Originální květinová výzdoba která má nápad a styl, určená pro náročné zákazníky. Ve spolupráci s firmou FASHIONFLOWERS Vám zajistíme pro svatební den kompletní floristický servis: od návrhu po realizaci (svatební kytice, myrty, ozdoby aut, korsáže, výzdobu svatebních stolů a sálů, květiny pro maminky, družičky,…) Bez problémů se přizpůsobíme jakémukoliv vašemu speciálnímu přání. Společnost FASHIONFLOWERS spolupracuje s časopisy ELLE, FOOD, My Life, Českou televizí – např. předávání televizních cen TýTý Květinové dekorace do společností Avon, Nivea, L'Oreal, Vichy Mezi klienty patří i Václav Jelínek (lídr skupiny Lunetic) a Ivana Vančová (slovenská topmodelka), oběma jsme zajišťovali svatební výzdobu.

Svatební kytice fotogalerie od dodavatele Fashionflowers.

Více informací o dodavateli Fashionflowers.

Květinový klub – Pro Vaši svatbu Vám v Květinovém klubu rádi připraví kytici pro nevěstu, ženicha, svědkyně, družičky a svatebčany, připraví květiny na zdobení aut, kostela, obřadní síně a prostor pro slavnostní oběd. Květiny pro Váš svatební den připraví vždy dle Vašeho přání a uzpůsobí nevěstiným šatům a prostorám svatebního obřadu.

Svatební kytice fotogalerie od dodavatele Květinový klub.

Více informací o dodavateli Květinový klub.

Frezia Fleur – Frezia Fleur je firma působící na trhu již 10 let. Za dobu své existence si vybudovala klientelu tvořenou především stálými zákazníky a to i v řadách celebrit. Jmenovitě můžeme uvést Petra Koláře, Patrika Eliáše, Terezu Maxovou, Romana Vojtka, Helenu Zeťovou, Leška Semelku, Beatu Rajskou, Josefa Dvořáka a mnoho dalších.

Více informací o svatebních kyticích a dekoracích Frezia Fleur.

Svatební kytice fotogalerie od dodavatele Frezia Fleur.

Tagy: svatební kytice, svatební kytice kulaté, svatební kytice převyslé, svatební kytice fotogaleriePortál svatební agentura vyrobila svatební agentura Perfektní svatba, © Svatební agentura 2009 - 2011, Perfektní svatba s.r.o.