Svatební agentura

Svatební agentura >> Svatební hostina >> Hotel Kempinski Hybernská Praha

Hotel Kempinski Hybernská Praha

Každá svatba je originál už jen proto, že přání a představy každého páru jsou jiné. Pomůžeme Vám tuto slavnostní událost proměnit v ten nejkrásnější den Vašeho života.

Hotel Kempinski Hybernská Prague se nachází na oblíbeném místě v samém centru Prahy, odkud je velmi blízko jak k sídlům hlavních obchodních společností, tak k proslulým pražským pamětihodnostem. Hotel nabízí úplné spektrum služeb, 75 velkoryse zbudovaných a nadstandardně vybavených hotelových pokojů. Zahrada Kempinski o ploše 1 800 čtverečních metrů, je kouzelná oáza klidku, která se stává jedinečným místem pro svatební obřad i svatební oslavu na klidném místě v samém srdci Prahy.

Více informací o svatbě v Hotelu Kempinski Prague naleznete včetně fotogalerie zde.

Prohlédněte si referenční svatbu v Hotelu Kempinski Praha svatební agentury Perfektní svatba. Další ukázkové svatby č. 2, 3 naleznete v rubrice svatební reference.

Tagy: hotel kempinski hybernská praha, svatební hostina hotel kempinski hybernská praha, svatba hotel kempinski hybernská prahaPortál svatební agentura vyrobila svatební agentura Perfektní svatba, © Svatební agentura 2009 - 2011, Perfektní svatba s.r.o.