Svatební agentura

Svatební agentura >> Svatební dary >> Balíček Wellness pro novomanžele

Balíček Wellness pro novomanžele

Svatební dar Balíček Wellness pro novomanžele – Zkuste se jen na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout relexaci tělu i duši. Dopřejte novomanželům celodenní relaxační kůru. Kontaktujte nás.

Balíček Wellnes pro novomanžele obsahuje: Tradiční thajská masáž pro dva Temple Classic Tradiční thajská masáž přináší celkové svalové uvolnění, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. Thajská masáž Temple Classic představuje thajskou masážní terapii ve své nejpůvodnější podobě, jak je po staletí vyučována a praktikována, 60 min.. Spa manikúra pro dva Velmi příjemné lázeňské ošetření rukou. Peeling, masáž a zábal zjemní a hydratuje suchou pokožku, začištění nehtů a kůžiček dá Vašim nehtům krásný tvar. Součástí této procedury je i lakování nehtů, 90min.

Více informací o dodavateli Mystic Temple. Tradiční thajská masáž pro dva Temple Classic, Spa manikúra pro dva, Spa pedikúra pro dva a další.

Tagy: svatební dary, masáže, balíček wellness pro novomanžele, svatební darPortál svatební agentura vyrobila svatební agentura Perfektní svatba, © Svatební agentura 2009 - 2011, Perfektní svatba s.r.o.