Svatební agentura

Svatební agentura >> Svatební dary >> Relaxační balíček pro novomanžele

Relaxační balíček pro novomanžele

Relaxační balíček pro novomanžele obsahuje:

Čokoládová masáž a zábal pro dámu Procedura výborná na vyhlazení zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci,od­plavení nežádoucích a toxických látek, 90 min..

Zábal z hroznového vína pro muže Relaxace a osvěžení provoněné hroznovým vínem. Udělejte si výlet do Burgundska s tímto ošetřením. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidanty obsažené v hroznovém víně velmi účinně pohlcují škodlivé volné radikály. Výrazným způsobem proto působí proti předčasnému stárnutí kůže. Peelingová pasta z hroznů – vysušená jadérka a slupky tmavých hroznů v kombinaci s lotosovým květem perfektně a jemně odstraní odumřelé buňky z pokožky.

Více informací naleznete na specializované stránce svatební agentury Perfektní svatba.

Tagy: relaxační baíček pro novomanžele, mystic templePortál svatební agentura vyrobila svatební agentura Perfektní svatba, © Svatební agentura 2009 - 2011, Perfektní svatba s.r.o.